Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Locale
da: Lokalitet

en: Cambodia
da: Cambodja

en: Hungary
da: Ungarn

en: Arabic
da: Arabisk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Korean
da: Koreansk

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Lao People's Democratic Republic
da: Laos

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Czech
da: Tjekkisk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: German
da: Tysk

en: Indonesian
da: Indonesisk

en: Polish
da: Polsk

en: Russian
da: Russisk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: Payment received
da: Betaling modtaget

en: Profile ID
da: Profil ID

en: Submit order
da: Send ordre

en: Order Taxes
da: Ordreafgifter

en: Card
da: Kort

en: Tamil
da: Tamilsk

en: Vietnamese
da: Vietnamesisk
