Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Cambodia
el: Καμπότζη

en: Hungary
el: Ουγγαρία

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Payment received
el: Η πληρωμή ελήφθη

en: Profile ID
el: Α/Α προφίλ

en: Submit order
el: Υποβολή παραγγελίας
