Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: Arabic
eo: Araba

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: German
eo: Germana

en: Indonesian
eo: Indonezia

en: Polish
eo: Pola

en: Russian
eo: Rusa

en: Turkish
eo: Turka

en: Tamil
eo: Tamila

en: Thai
eo: Taja

en: Vietnamese
eo: Vjetnama
