Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Locale
fa: بومی سازی

en: Cambodia
fa: کامبوج

en: Hungary
fa: مجارستان

en: Arabic
fa: عربی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Czech
fa: چک

en: Dutch
fa: هلندی

en: German
fa: آلمانی

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Russian
fa: روسی

en: Turkish
fa: ترکی

en: Payment received
fa: پرداخت دریافت شد

en: Profile ID
fa: شناسه پروفایل

en: eCheck
fa: چک الکترونیکی

en: Submit order
fa: ثبت سفارش

en: Order Taxes
fa: مالیات‌های سفارش

en: Process payment
fa: پردازش پرداخت

en: Tamil
fa: تامیل

en: Thai
fa: تایلندی

en: Vietnamese
fa: ویتنامی

en: CyberSource transaction type
fa: نوع تراکنش CyberSource

en: CyberSource "Buy button" text
fa: متن «کلید خرید» CyberSource

en: Thank you for your order! We will be notified by CyberSource that we have received your payment.
fa: با تشکر از سفارش شما! ما بوسیله CyberSource از دریافت پرداخت شما اطلاع خواهیم یافت.

en: CyberSource payment complete
fa: پرداخت CyberSource تکمیل شد.
