Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: Cambodia
fi: Kambodža

en: Hungary
fi: Unkari

en: Arabic
fi: arabia

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Korean
fi: korea

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Lao People's Democratic Republic
fi: Laos

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Czech
fi: tšekki

en: Dutch
fi: hollanti

en: German
fi: saksa

en: Indonesian
fi: indonesia

en: Polish
fi: puola

en: Russian
fi: venäjä

en: Turkish
fi: turkki

en: Payment received
fi: Maksu vastaanotettu

en: Profile ID
fi: Profiilin ID

en: Submit order
fi: Lähetä tilaus

en: Card
fi: Kortti

en: Tamil
fi: tamili

en: Thai
fi: thai

en: Vietnamese
fi: vietnam
