Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
sv: Óvirkjað

en: Locale
sv: Heimasíðumál

en: Cambodia
sv: Kambodja

en: Hungary
sv: Ungarn

en: Arabic
sv: Arabiskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Japanese
sv: Japanskt

en: Korean
sv: Koreiskt

en: Czech
sv: Kekkiskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: German
sv: Týskt

en: Indonesian
sv: Indonesiskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Turkish
sv: Turkiskt

en: Tamil
sv: Tamilskt

en: Thai
sv: Tai

en: Vietnamese
sv: Vjetnamesiskt
