Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Locale
gl: Localización

en: Cambodia
gl: Camboxa

en: Hungary
gl: Hungría

en: Arabic
gl: Árabe

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Czech
gl: Checoslovaco

en: Dutch
gl: Holandés

en: German
gl: Alemán

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Polish
gl: Polaco

en: Russian
gl: Ruso

en: Turkish
gl: Turco

en: Profile ID
gl: ID do perfil

en: Thai
gl: Tailandés

en: Vietnamese
gl: Vietnamita
