Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: Cambodia
hr: Kambodža

en: Hungary
hr: Mađarska

en: Arabic
hr: Arapski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Czech
hr: Češki

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: German
hr: Njemački

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Polish
hr: Poljski

en: Russian
hr: Ruski

en: Turkish
hr: Turski

en: Tamil
hr: Tamilski

en: Thai
hr: Tajlandski

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski
