Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Locale
hu: Honosítás

en: Cambodia
hu: Kambodzsa

en: Hungary
hu: Magyarország

en: Arabic
hu: arab

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán

en: Korean
hu: koreai

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Lao People's Democratic Republic
hu: Laosz

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Czech
hu: cseh

en: Dutch
hu: holland

en: German
hu: német

en: Indonesian
hu: indonéz

en: Polish
hu: lengyel

en: Russian
hu: orosz

en: Turkish
hu: török

en: Payment received
hu: Elfogadott fizetés

en: Profile ID
hu: Profilazonosító

en: eCheck
hu: e-csekk

en: Submit order
hu: Rendelés beküldése

en: Order Taxes
hu: Rendelés adói

en: Card
hu: Kártya

en: Tamil
hu: tamil

en: Thai
hu: thaiföldi

en: Vietnamese
hu: vietnámi
