Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Locale
jv: Lokal

en: Cambodia
jv: Kamboja

en: Hungary
jv: Hungaria

en: Arabic
jv: Basa Arab

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Dutch
jv: Belanda

en: Indonesian
jv: Basa Indonesia

en: Russian
jv: Russia

en: Thai
jv: Thailand

en: Vietnamese
jv: Vietnam
