Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Cambodia
km: កម្ពុជា

en: Hungary
km: ហុងគ្រី

en: Arabic
km: អារ៉ាប់

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Czech
km: ឆេក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Indonesian
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Turkish
km: ទួរគី

en: Tamil
km: តាមីល

en: Thai
km: ថៃ

en: Vietnamese
km: វៀតណាម
