Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Locale
lt: Lokalė

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment received
lt: Mokėjimas gautas

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: Order Taxes
lt: Užsakymo mokesčiai
