Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Arabic
my: အာရေးဗျ

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Korean
my: ကိုရီးယား

en: Czech
my: ချက်

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Indonesian
my: အင်ဒိုနီးရှား

en: Russian
my: ရုရှား

en: Thai
my: ထိုင်း

en: Vietnamese
my: ဗီယက်နမ်
