Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Arabic
pa: ਅਰਬੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Thai
pa: ਥਾਈ
