Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Locale
pt: Idioma

en: Cambodia
pt: Camboja

en: Hungary
pt: Hungria

en: Arabic
pt: Arábico

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Japanese
pt: Japonês

en: Korean
pt: Coreano

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: Payment method
pt: Método de pagamento

en: Lao People's Democratic Republic
pt: República Popular Democrática de Laos

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Czech
pt: Tcheco

en: Dutch
pt: Holandês

en: German
pt: Alemão

en: Indonesian
pt: Indonésio

en: Polish
pt: Polonês

en: Russian
pt: Russo

en: Turkish
pt: Turco

en: Payment received
pt: Pagamento recebido

en: Profile ID
pt: ID do perfil

en: eCheck
pt: Cheque eletrônico

en: Submit order
pt: Enviar pedido

en: Order Taxes
pt: Impostos do pedido

en: Process payment
pt: Processar pagamento

en: Card
pt: Cartão

en: Thai
pt: Tailandês

en: Vietnamese
pt: Vietnamita

en: Authorize only
pt: Apenas autorizar

en: CyberSource "Buy button" text
pt: Texto do botão de "Comprar" do CyberSource
