Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Cambodia
ro: Cambogia

en: Hungary
ro: Ungaria

en: Arabic
ro: Arabă

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Korean
ro: Coreană

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Czech
ro: Cehă

en: Dutch
ro: Olandeză

en: German
ro: Germană

en: Indonesian
ro: Indoneziană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Russian
ro: Rusă

en: Turkish
ro: Turcă

en: eCheck
ro: Cec online

en: Submit order
ro: Plasează comanda

en: Vietnamese
ro: Vietnameză

en: Authorize only
ro: Autorizați numai

en: Authorize and capture
ro: Autorizați și capturați
