Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Cambodia
sl: Kambodža

en: Hungary
sl: Madžarska

en: Arabic
sl: Arabščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina
