Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Cambodia
te: కాంబోడియా

en: Hungary
te: హంగరీ

en: Arabic
te: అరబిక్

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Czech
te: చెక్

en: Dutch
te: డచ్

en: German
te: జర్మన్

en: Indonesian
te: ఇండోనేసియన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: Tamil
te: తమిళం

en: Thai
te: థాయి

en: Vietnamese
te: వియెత్నామీస్
