Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Arabic
ug: ئەرەپچە

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: Czech
ug: چح تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Indonesian
ug: ھىندونىزىيە تىلى

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Turkish
ug: تۈرك تىلى
