Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Locale
uk: Мова

en: Cambodia
uk: Камбоджа

en: Hungary
uk: Угорщина

en: Arabic
uk: Арабська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Lao People's Democratic Republic
uk: Лаоська Народно-Демократична Республіка

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Czech
uk: Чеська

en: Dutch
uk: Голландська

en: German
uk: Німецька

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Polish
uk: Польська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Turkish
uk: Турецька

en: Payment received
uk: Оплату отримано

en: Profile ID
uk: ID профілю

en: Submit order
uk: Зробити замовлення

en: Order Taxes
uk: Податки замовлення

en: Process payment
uk: Обробити платіж

en: Card
uk: Картка

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Thai
uk: Тайська

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Access key
uk: Ключ доступу

en: Authorize only
uk: Лише уповноваження

en: Authorize and capture
uk: Уповноважити і списати

en: CyberSource payment complete
uk: CyberSource: платіж виконано

en: Customer used a different e-mail address during payment: @email
uk: Під час оплати покупець використав різні електронні адреси: @email
