Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Arabic
am: አረብኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: Czech
am: ቼክኛ

en: Dutch
am: ደች

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Indonesian
am: ኢንዶኒዠኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ

en: Tamil
am: ታሚል

en: Thai
am: ታሂ

en: Vietnamese
am: ቪየትናምኛ
