Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Locale
bg: Език

en: Arabic
bg: Арабски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Czech
bg: Чешки

en: Dutch
bg: Холандски

en: German
bg: Немски

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Polish
bg: Полски

en: Russian
bg: Руски

en: Turkish
bg: Турски

en: Submit order
bg: Поръчай

en: Tamil
bg: Тамилски

en: Thai
bg: Тайландски

en: Vietnamese
bg: Виетнамски

en: Access key
bg: Ключ "Access Key"
