Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Locale
ca: Local

en: Cambodia
ca: Cambodja

en: Hungary
ca: Hongria

en: Arabic
ca: Àrab

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Korean
ca: Coreà

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Lao People's Democratic Republic
ca: República democràtica de Laos

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Czech
ca: Txec

en: Dutch
ca: Holandès

en: German
ca: Alemany

en: Indonesian
ca: Indonesi

en: Polish
ca: Polonès

en: Russian
ca: Rus

en: Turkish
ca: Turc

en: Payment received
ca: Pagament rebut

en: Submit order
ca: Realitza la comanda

en: Thai
ca: Tailandès

en: Vietnamese
ca: Vietnamita
