Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Locale
cs: Lokalizace

en: Cambodia
cs: Kambodža

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: Arabic
cs: Arabsky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Lao People's Democratic Republic
cs: Laoská lidově demokratická republika

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Czech
cs: Česky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: German
cs: Německy

en: Polish
cs: Polsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Turkish
cs: Turecky

en: Payment received
cs: Platba přijata

en: Profile ID
cs: ID profilu

en: Submit order
cs: Odeslat objednávku

en: Order Taxes
cs: Daně objednávky

en: Thai
cs: Thajsky

en: Vietnamese
cs: Vietnamsky
