Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Locale
cy: Lleoliad

en: Hungary
cy: Hwngari

en: Arabic
cy: Arabaidd

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: Czech
cy: Tsiecaidd

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: German
cy: Almaeneg

en: Indonesian
cy: Indoneseg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Turkish
cy: Tyrceg

en: Submit order
cy: Gosod archeb

en: Tamil
cy: Tamileg

en: Vietnamese
cy: Fietnameg
