Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Locale
dz: ལོ་ཀེལ་

en: Arabic
dz: ཨ་ར་བིཀ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: Korean
dz: ཀོ་རི་ཡའི།

en: Czech
dz: ཅེཛི།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Indonesian
dz: ཨིན་ཌོ་ནེ་ཤི་ཡཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Turkish
dz: ཊར་ཀིཤ།

en: Tamil
dz: ཏ་མིལ།

en: Thai
dz: ཐཱའི།

en: Vietnamese
dz: ཝེཊི་ན་མིསི།
