Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to es translation catalogue (38 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Locale
es: Regionalización

en: Cambodia
es: Camboya

en: Hungary
es: Hungría

en: Arabic
es: Árabe

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Japanese
es: Japonés

en: Korean
es: Coreano

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Payment method
es: Forma de pago

en: Lao People's Democratic Republic
es: República Democrática Popular de Laos

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Czech
es: Checo

en: Dutch
es: Holandés

en: German
es: Alemán

en: Indonesian
es: Indonesio

en: Polish
es: Polaco

en: Russian
es: Ruso

en: Turkish
es: Turco

en: Payment received
es: Pago recibido

en: Profile ID
es: Perfil ID

en: eCheck
es: Cheque electrónico

en: Submit order
es: Realizar pedido

en: Order Taxes
es: Impuestos del pedido

en: Process payment
es: Procesar pago

en: Card
es: Tarjeta

en: Thai
es: Tailandés

en: Vietnamese
es: Vietnamita

en: Access key
es: Clave de acceso

en: Credit/Debit card payment processed by CyberSource
es: Pago con tarjeta de Crédito/Débito procesado por CyberSource

en: Test Center
es: Centro de pruebas

en: Production/Live
es: En producción / En funcionamiento

en: CyberSource transaction type
es: Tipo de transacción de CyberSource

en: Authorize only
es: Sólo autorizar

en: Authorize and capture
es: Autorizar y liquidar

en: CyberSource payment complete
es: Pago mediante CyberSourcecompleto
