Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Hungary
et: Ungari

en: Arabic
et: Araabia keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Payment method
et: Makseviis

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: German
et: Saksa keel

en: Indonesian
et: Indoneesia keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: Payment received
et: Makstud

en: Profile ID
et: Profiili ID

en: Submit order
et: Kinnita tellimus

en: Card
et: Kaart

en: Tamil
et: Tamili keel

en: Thai
et: Tai keel

en: Vietnamese
et: Vietnami keel
