Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Cambodia
eu: Kanbodia

en: Hungary
eu: Hungaria

en: Arabic
eu: Arabiera

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Korean
eu: Koreera

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Czech
eu: Txekiera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: German
eu: Alemanera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Profile ID
eu: Profilaren ID-a

en: Tamil
eu: Tamilera

en: Thai
eu: Thaiera

en: Vietnamese
eu: Vietnamera
