Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to fr translation catalogue (32 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Locale
fr: Paramètre régional

en: Cambodia
fr: Cambodge

en: Hungary
fr: Hongrie

en: Arabic
fr: Arabe

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Japanese
fr: Japonais

en: Korean
fr: Coréen

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: Lao People's Democratic Republic
fr: Laos

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Czech
fr: Tchèque

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: German
fr: Allemand

en: Indonesian
fr: Indonésien

en: Polish
fr: Polonais

en: Russian
fr: Russe

en: Turkish
fr: Turque

en: Payment received
fr: Paiement reçu

en: Profile ID
fr: Identifiant (ID) du profil

en: Submit order
fr: Soumettre la commande

en: Order Taxes
fr: Taxes de la commande

en: Process payment
fr: Traiter le paiement

en: Card
fr: Fiche

en: Thai
fr: Thaïlandais

en: Vietnamese
fr: Vietnamien

en: CyberSource transaction type
fr: Type de transaction CyberSource

en: Authorize only
fr: Autoriser uniquement

en: Authorize and capture
fr: Autorisation et capture
