Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Arabic
gu: અરેબિક

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Russian
gu: રશિયન
