Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Locale
he: תרגום

en: Cambodia
he: קמבודיה

en: Hungary
he: הונגריה

en: Arabic
he: ערבית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Czech
he: צ'כית

en: Dutch
he: הולנדית

en: German
he: גרמנית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Polish
he: פולנית

en: Russian
he: רוסית

en: Turkish
he: טורקית

en: Submit order
he: שלח הזמנה

en: Card
he: קלף

en: Tamil
he: טמילית

en: Thai
he: תאית

en: Vietnamese
he: וייטנמית
