Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Locale
hi: लोकेल

en: Cambodia
hi: कंबोडिया

en: Hungary
hi: हंगरी

en: Arabic
hi: अरबी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Japanese
hi: जापानी

en: Korean
hi: कोरियाई

en: Czech
hi: चेक

en: Dutch
hi: डच

en: German
hi: जर्मन

en: Indonesian
hi: इन्डोनेशियाई

en: Polish
hi: पोलिश

en: Russian
hi: रूसी

en: Turkish
hi: तुर्की

en: Card
hi: कार्ड

en: Tamil
hi: तमिल

en: Thai
hi: थाई

en: Vietnamese
hi: वेयतनामी
