Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Cambodia
it: Cambogia

en: Hungary
it: Ungheria

en: Arabic
it: Arabo

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese

en: Korean
it: Coreano

en: Payment method
it: Metodo di pagamento

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Czech
it: Ceco

en: Dutch
it: Olandese

en: German
it: Tedesco

en: Indonesian
it: Indonesiano

en: Polish
it: Polacco

en: Russian
it: Russo

en: Turkish
it: Turco

en: Payment received
it: Pagamento ricevuto

en: Profile ID
it: ID del profilo

en: Submit order
it: Invia ordine

en: Vietnamese
it: Vietnamita
