Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Locale
ja: ロケール

en: Cambodia
ja: カンボジア

en: Hungary
ja: ハンガリー

en: Arabic
ja: アラビア語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Korean
ja: 韓国語･朝鮮語

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Lao People's Democratic Republic
ja: ラオス人民民主共和国

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Czech
ja: チェコ語

en: Dutch
ja: オランダ語

en: German
ja: ドイツ語

en: Indonesian
ja: インドネシア語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Turkish
ja: トルコ語

en: Payment received
ja: 決済受領済

en: Submit order
ja: 注文を送信

en: Order Taxes
ja: 注文の税

en: Card
ja: カード

en: Tamil
ja: タミール語

en: Thai
ja: タイ語

en: Vietnamese
ja: ベトナム語
