Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Cambodia
ka: კამბოჯა

en: Hungary
ka: უნგრეთი

en: Arabic
ka: არაბული

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Czech
ka: ჩეხური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: German
ka: გერმანული
