Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Locale
kk: Тіл

en: Arabic
kk: Араб

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Czech
kk: Чех

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс

en: Indonesian
kk: Индонезиялық

en: Polish
kk: Полдық

en: Russian
kk: Орыс

en: Turkish
kk: Түрік

en: Tamil
kk: Тамиль

en: Thai
kk: Тай

en: Vietnamese
kk: Вьетнамша
