Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Cambodia
kn: ಕಾಂಬೋಡಿಯಾ

en: Hungary
kn: ಹಂಗೆರಿ

en: Arabic
kn: ಅರಬಿಕ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Korean
kn: ಕೋರಿಯನ್

en: Czech
kn: ಜೆಕ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Indonesian
kn: ಇಂಡೋನೇಶಿಯನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Turkish
kn: ಟರ್ಕಿಷ್

en: Tamil
kn: ತಮಿಳು

en: Thai
kn: ಥಾಯ್

en: Vietnamese
kn: ವಿಯಟ್ನಾಮೀಸ್
