Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Locale
ku: شوێن

en: Cambodia
ku: کەمبۆدیا

en: Hungary
ku: هەنگاریا

en: Arabic
ku: عه‌ره‌بی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Korean
ku: کۆری

en: Czech
ku: چیکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Indonesian
ku: ئیندۆنیسی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Turkish
ku: تورکی

en: Tamil
ku: تامیل

en: Thai
ku: تایلەندی

en: Vietnamese
ku: ڤێتنامی
