Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Locale
lv: Lokāle

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Arabic
lv: Arābu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Czech
lv: Čehu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: German
lv: Vācu

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Russian
lv: Krievu

en: Turkish
lv: Turku

en: Payment received
lv: Maksājums saņemts

en: eCheck
lv: eČeks

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Card
lv: Kartiņa

en: Thai
lv: Tai

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu
