Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Locale
ml: ഭാഷ

en: Cambodia
ml: കംബോഡിയ

en: Hungary
ml: ഹംഗറി

en: Arabic
ml: അറബി

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: Korean
ml: കൊറിയന്‍

en: Czech
ml: ചെക്ക്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Indonesian
ml: ഇന്‍ഡോനേഷ്യന്‍

en: Polish
ml: പോളിഷ്

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Turkish
ml: ടര്‍ക്കിഷ്

en: Tamil
ml: തമിഴ്

en: Thai
ml: തായ്

en: Vietnamese
ml: വിയറ്റ്നാമീസ്
