Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Locale
mn: Локале

en: Arabic
mn: Араб

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Czech
mn: Чех

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Indonesian
mn: Индонез

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Turkish
mn: Турк

en: Tamil
mn: Тамил
