Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Arabic
mr: आरेबिक

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Indonesian
mr: इंडोनेशियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Tamil
mr: तमिळ

en: Thai
mr: थाई
