Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Arabic
ne: अरबिक

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Indonesian
ne: इन्डोनेशियाई

en: Polish
ne: पोलिश

en: Russian
ne: रूसी

en: Turkish
ne: तुर्की

en: Tamil
ne: तमिल

en: Thai
ne: थाई

en: Vietnamese
ne: भियतनामी
