Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Arabic
nn: Arabisk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: Korean
nn: Koreansk

en: Czech
nn: Tjekkisk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: German
nn: Tysk

en: Indonesian
nn: Indonesisk

en: Polish
nn: Polsk

en: Russian
nn: Russisk

en: Turkish
nn: Tyrkisk

en: Submit order
nn: Send tinginga

en: Tamil
nn: Tamilsk

en: Vietnamese
nn: Vietnamesisk
