Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Locale
oc: Localizacion

en: Cambodia
oc: Cambòtja

en: Hungary
oc: Ongria

en: Arabic
oc: Arabi

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Korean
oc: Corean

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Czech
oc: Chèc

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: German
oc: Alemand

en: Polish
oc: Polonés

en: Russian
oc: Rus

en: Turkish
oc: Turc

en: Thai
oc: Tailandés

en: Vietnamese
oc: Vietnamian
