Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Cambodia
ps: کمبودیا

en: Arabic
ps: عربي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Russian
ps: روسی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Tamil
ps: تامېل

en: Thai
ps: تايلنډی

en: Vietnamese
ps: ویتنامی
