Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Locale
sq: Gjuha

en: Arabic
sq: Arabe

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Czech
sq: Çekisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Indonesian
sq: Indoneziane

en: Polish
sq: Polonisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: Vietnamese
sq: Vietnameze
