Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Arabic
sr: арапски

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Czech
sr: чешки

en: Dutch
sr: холандски

en: German
sr: немачки

en: Polish
sr: пољски

en: Russian
sr: руски

en: Turkish
sr: турски

en: Thai
sr: тајландски
