Ubercart CyberSource Secure Acceptance Web/Mobile (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Locale
sv: Språkanpassning

en: Cambodia
sv: Kambodja

en: Hungary
sv: Ungern

en: Arabic
sv: Arabiska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Lao People's Democratic Republic
sv: Demokratiska Folkrepubliken Laos

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: Dutch
sv: Holländska

en: German
sv: Tyska

en: Indonesian
sv: Indonesiska

en: Polish
sv: Polska

en: Russian
sv: Ryska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: Payment received
sv: Betalning mottagen

en: Profile ID
sv: Profil-ID

en: Submit order
sv: Skicka beställning

en: Order Taxes
sv: Skatter för beställning

en: Process payment
sv: Behandla betalning

en: Card
sv: Kort

en: Thai
sv: Thailändska

en: Vietnamese
sv: Vietnamesiska

en: Access key
sv: Åtkomstnyckel

en: Credit/Debit card payment processed by CyberSource
sv: Kredit/betalkort som behandlas av CyberSource

en: Select between production/live or test mode.
sv: Välj mellan produktion/live eller testläge.

en: Test Center
sv: Testcenter

en: Production/Live
sv: Produktion/live

en: CyberSource transaction type
sv: Typ av överföring för CyberSource

en: Authorize and settle, or authorize only for capture on CyberSource.com
sv: Tillåt och ordna, eller tillåt endast för Cybersource att samla in

en: Authorize only
sv: Tillåt endast

en: Authorize and capture
sv: Tillåt och samla in

en: CyberSource "Buy button" text
sv: Text på "köpknapp" för CyberSource

en: Thank you for your order! We will be notified by CyberSource that we have received your payment.
sv: Tack för din beställning! Vi kommer att bli underrättade av CyberSource att vi har mottagit din betalning.

en: CyberSource payment complete
sv: Betalning genomförd för CyberSource
